درباره ما

 

در سایه الطاف ایزد یکتا و با عنایت به توجهات بقیه الله ، هتل ریان قائم کیش به همت آقای ناصر درگرایی در سال ۱۳۷۶ همزمان با ولادت امام دوازدهم افتتاح گردید.
در همه ی این سال ها توسعه هتل جزو برنامه های طولانی مدت سرمایه گذار محترم بوده است و بالاخره در بازه ی زمانی کنونی هتل تحت مدیریت جدید زیر نظر مالک فعالیت خدمات رسانی خود را در قالبی نو از سر گرفته است.
این هتل دارای ۱۱۰ اتاق در بهترین منطقه در قلب جزیره زیبای کیش در جوار مراکز اصلی خرید و تفریح و ساحل واقع است و دارای رستوران کافی شاپ و بزودی استخر سونا جکوزی اسپا و سالن آمفی تئاتر می باشد.

مفاد منشـور هتل در ارتباط با میهمانان عزیز:
با ارائه خدمات با كيفيت موجبات نشاط، شادابي و زمينه آشنايي با فرهنگ ايران اسلامي و ملل جهان را براي ميهمانان فراهم نماييم.
بر خورد خوش، رعايت ادب، احترام، امانتداري، صداقت، تكريم توام با رفتاري صميمانه و دوستانه در بر خورد با ميهمانان وظيفه ماست
از اصلي ترين رسالت های هتل اعتقاد راسخ به اصول مشتري مداري و رضايت مندي ميهمانان مي باشد.
ما به رعايت نظم، انضباط و پيراستگي محيط كار و آراستگي پوشش ظاهري مطابق با فرهنگ اسلامي و ملي خود مفتخريم.
ما استقبال خود را از انتقادات و پيشنهادات ميهمانان در كليه مصاديق ميهمان نوازي اعلام و ضمن ارج نهادن به نظرات ميهمانان، از آن به عنوان زمينه ساز رشد و ارتقاء خدمات استفاده مي كنيم.
ما مصمم هستيم تا امكانات و تسهيلات لازم را براي آسايش و آرامش و استقرار ميهمانان در فضاي مناسب اختصاص داده و خدمات خود را به بهترين نحو ممكن و به شيوه اي مناسب و نوين در اختيار آنان قراردهيم.
با توسعه دانش فردي به تقويت مهارت هاي شغلي، افزايش خلاقيت و نو آوري بين همكاران كمك كرده و همديگر را درجهت تحقق اهداف هتل ياري دهيم.
ما خدمت صادقانه به ميهمانان، مورد توجه قراردادن نيازها و خواسته هايشان، كيفيت بهتر، روش هاي مناسب تر و وفاداري به قانون را سر لوحه كار خود قرار مي دهيم.
منافع مادي را هدف هتل ندانسته، بلكه وسيله اي به منظور تداوم خد مت رساني به ميهمانان و ارائه خدمات نوين به ايشان مي دانيم
پايبندي به ارزش ها ي اخلاقي در ارتباطات و تعاملات فردي و سازماني با توجه به سه اصل صميميت، صداقت و صراحت را در دستور كار خود قرارداد ه ايم
ما با اقتدا به فرهنگ كار و تلاش، در تصميم سازي، تصميم گيري و تشريك مساعي در راستاي تحقق اهداف و اجراي برنامه هاي سازمان متبوع خود مشاركت مي نماييم
. فعاليت خویش را بر مبناي ميهمان محوري استوار ساخته و به عنوان شريك تجاري خود، سعي در جلب اعتماد و رضايت وي داريم.
ما از نارضايتي ميهمان در صورت برخورد نامناسب ناخواسته، متاثر و با فروتني از او عذر خواهي و در نهايت افتخار از او تشكر مي كنيم.
اظهار رضايت و حسن اعتماد ميهمانان هتل نسبت به نحوه انجام وظايف شغلي ما، بهترين پاداش است كه نمي توان آن را با مصاديق پاداش مادي برابر دانست، پس انتظار دريافت هر گونه هديه يا امتياز شخصي از سوي ميهمانان را در شان خود ندانسته و از آن دوري مي جوييم.
ما متعهديم كه در انجام فعاليت ها و تعاملات، روابط خويشاوندي، قومي، جنسي، نژادي، مذهبي و غيره تاثيري در تصميمات و اقدامات مان نداشته باشد.
ما به رعايت و اجراي كامل قوانين، مقررات و ضوابط اداري و پرهيز از هرگونه سوء استفاده از موقعيت شغلي و تبعيض در تعاملات و ارتباطات كاري و حفظ اطلاعات و اسرار سازماني خود پايبنديم.
كاركنان هتل به عنوان ارزشمندترين منابع محسوب شده، لذا ترديدي در اثر گذاري پندار، كردار و رفتار آنها درميهمانان نداريم، پس با رشد و بهسازي سطح علمي و فرهنگي كاركنان زمينه تعامل با مشتريان را به بهترين نحو فراهم مي نماييم.
ما همواره با استفاده بهينه از منابع و امكانات هتل و جلوگيري از اسراف و تبذير به رعايت صرفه جويي خردمندانه و حذف تشريفات زائد، خود را مقيد مي دانيم.
ما سعي در ايجاد، حفظ و گسترش هتلي داريم كه كاركنان، به حضور در آن افتخار نمايند.